tastle club silver

Ako získať členstvo v The Taste Club-e:

Pre získanie strieborného členstva stačí celkový jednorazový nákup vín/kreditu/pochutín v hodnote vyššej ako 100Eur a následne vyplnenie krátkeho registračného formulára, na základe ktorého Vám pridelíme členské registračné číslo a vydáme klubovú kartu. Pri každej platbe a predložení klubovej karty Vám na Váš účet v The Taste Club-e pripíšeme body ekvivalentné uhradenej sume zaokrúhlenej na celé Eurá nahor (1Euro = 1Bod).
Po nazbieraní 2 (dve) tisíc bodov Vám automaticky členstvo povýšime na  zlaté a pod vaším registračným číslom Vám vydáme zlatú členskú kartu.

tastle club gold

Výhody členstva v The Taste Club-e:

Držitelia striebornej karty získajú po jej predložení obsluhujúcemu personálu okamžitú zľavu z účtu vo výške 5%, respektíve pri dobíjaní kreditu na kartu pre použitie v systéme Enomatic získajú bonus vo výške 10% z dobíjanej čiastky.
Držitelia zlatej karty získajú po jej predložení obsluhujúcemu personálu okamžitú zľavu z účtu vo výške 10%, respektíve pri dobíjaní kreditu na kartu pre použitie v systéme Enomatic získajú bonus vo výške 20% z dobíjanej čiastky a zároveň získajú nárok na vydanie osobnej VIP Enomatic karty s ktorou je možné používať systémy Enomatic bez nutnosti aktivácie pri pokladni.


Upozornenie: členské karty sú neprenosné a personál je oprávnený v prípade pochybností skontrolovať totožnosť držiteľa karty podľa registračného čísla. V prípade rozporu nebudú výhody členstva uznané a karta bude zadržaná! 

Príď ochutnať kvalitu

Chcem si rezervovať stôl
hore ↑